Pousada Sitio Vida
Το ξενοδοχείο Pousada Sitio Vida Pedro de Toledo διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Πράια Γκράντε απέχει 70 λεπτά οδικώς από αυτό το πανδοχείο.
Τα δωμάτια διαθέτουν μπαλκόνι και τραπεζαρία καθώς και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, και επίσης τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Pousada Sitio Vida;
Τo ξενοδοχείο Pousada Sitio Vida παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Pousada Sitio Vida;
Σε τo ξενοδοχείο Pousada Sitio Vida μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Απλή σουίτα με κρεβάτι queen-size και Διαμέρισμα με ένα υπνοδωμάτιο. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε τo ξενοδοχείο Pousada Sitio Vida;
Μπορείτε να μείνετε σε τo ξενοδοχείο Pousada Sitio Vida με κατοικίδιο ζώο.